4. 10.
středa

Zmrzlík ve vesmíru

Divadlo 15:00 Café Kampus

15:00
Zmrzlík ve vesmíru (pro děti) Ilegumova divadelní společnost

20:00
AUTORSKÉ ČTENÍ - divadelní hra (Ondřej Pecher)

Zmrzlík ve vesmíru (pro děti)
Originální sci-fi námět! Galaktická muzika a pohyby. Marionety! Fenomenální komiksová dekorace. Pomoc! Nanuk Zmrzlík byl unesen! Právě sviští ve vesmírné lodi okolo obrovské modré galaxie a míří na ufounskou planetu. Tam už ho očekává zlý vládce ufounů ve své děsivé laboratoři... Jak to s ním dopadne? Přijďte se podívat! Již brzy startujeme, připravte si letenky!

Soubor Ilegumova divadelní společnost
Jsme nezávislé loutkové divadlo, hrajeme převážně pro děti, ale občas bavíme i dospělé, a navíc jsme adaptování na všechny druhy prostorů a podmínek, tedy ideální kamarádi do nepohody a hlavně do kavárny. Na našem repertoáru naleznete řadu klasických kusů - Malou mořskou vílu, Zlatou rybu, Sůl nad zlato, Pražské pověsti, ale také zcela vlastní náměty v hlavní roli s troublemakerem Zmrzlíkem.

AUTORSKÉ ČTENÍ
Komediální hra Autorské čtení. při které zazní větší než malé množství autorských textů od Aleše Surmy a Jaroslava Ondřeje. Do rytmu vtípků zabrnká Laco Hlava.

Tato hra není pouze o obyčejném čtení prózy a poezie pod kavárenskou lampičkou. Toho se již oba autoři s hereckou duší vzdali. Je to komické divadelní představení, v němž se dva spisovatelé, Sigfried Moon a Jaroslav Ondřej, octnou v prekérní situaci. Omylem si domluvili svá klasická autorská čtení na stejném místě, ve stejný den a čas. Oba spisovatelé se již dlouho znají, ale nikdy se na ničem neshodli. Jedna věc je nyní však oběma jasná. A to, že pódium spolu sdílet rozhodně nebudou. Komu nakonec připadne sláva či rajčata létající na prkna? A dokážou se dva vzdělanci na něčem shodnout a nebo se sprostě poperou? Uvidíme... Na představení, v jehož rámci zazní větší než malé množství humoru a původních autorských textů.

Kavárna